Бездротовий адаптер для Android Auto Motorola MA1 доступний для передзамовлень

You are currently viewing Бездротовий адаптер для Android Auto Motorola MA1 доступний для передзамовлень

Бездротовий адаптер під брендом Motorola, який був представлений тиждень тому на виставці CES, і який надає вашому автомобілю бездротовий зв’язок з Android Auto, тепер доступний для попереднього замовлення на Amazon. Настав час зробити передзамовлення, якщо бездротовий зв’язок з Android Auto це саме те, що вам потрібно, щоб зробити ваш автомобіль краще.

Motorola представила гаджет, що дозволить користуватися бездротовим підключенням Android Auto практично на будь-якому автомобілі. Аксесуар підключається через роз’єм USB до системи автомобіля та забезпечує бездротове підключення до Android Auto завдяки вбудованому модулю Wi-Fi (5 ГГц). Виконавчий директор зі стратегічного партнерства з брендами Motorоla Дейв Керрол відзначив: «Motorola MA1 позбавляє необхідності підключати телефон до інформаційно-розважальної системи автомобіля щоразу, коли ви сідаєте в машину, що забезпечує легкий доступ до ваших улюблених навігаційних програм».

Після підключення ви спочатку підключаєте свій пристрій до MA1 за допомогою Bluetooth. Потім він також використовує з’єднання Wi-Fi 5 ГГц передачі мультимедіа тощо. Насправді це звучить як акуратний маленький продукт, і це так і є.

MA1 коштує $89,95 і Amazon заявляє, що його доставить його вже з 28 січня. Переходьте за посиланням для передзамовлення.

Зазначу, що пристрій сам по собі не унікальний і на ринку вже є аналоги, включаючи кілька проєктів на вибір на Kickstarter та Indiegogo, а також менш іменитих, ніж Motorola брендів, наприклад, Carsifi.

Джерело: root-nation.com