Екран Apple iPhone 13 із зменшеною виїмкою з’явився на фото

You are currently viewing Екран Apple iPhone 13 із зменшеною виїмкою з’явився на фото

Смартфони Apple наступного покоління стали предметом багатьох спекуляцій протягом останніх тижнів. Вважається, що вони знову будуть доступні у чотирьох версіях. Технологічний гігант не планує вносити значні зміни в дизайн. Однак пристрої будуть пропонувати більш потужне обладнання та кращі камери.

На відміну від попереднього року, цього разу Apple представить iPhone 13 у вересні, за звичайним графіком. Складна пандемічна ситуація затримала запуск iPhone 12 на кілька тижнів, але цього сценарію зараз очікується уникати. Компанія вже встановила контакти з провідними постачальниками комплектуючих.

Тести на різних прототипах смартфонів дають більше подробиць про нововведення, яких ми можемо очікувати. В Інтернеті з’явилися фотографії принаймні двох моделей iPhone 13, у яких у верхній частині екрану виїмки зменшені. Цей компонент дебютував з iPhone X і є незмінним у кожній новій версії iPhone, представленій після цього.

Схоже, дизайнери Apple планують змінити положення селфі-камери, яка буде вже не праворуч, а ліворуч від виїмки. Очікується, що динамік буде вилучено з цього компонента, а компанія експериментуватиме з різними конфігураціями.

Популярний блог Macotakara додає, що ширину слота збільшено з 5,30 мм до 5,35 мм. У той же час товщина зменшиться з 34,83 ​​мм до 26,80 мм. Цей дизайн буде лише тимчасовим, оскільки Apple сподівається перейти до абсолютно безрамкового вигляду в наступному поколінні iPhone, яке ми побачимо в 2022 році.

iPhone 13 series mobile phone film samples. pic.twitter.com/kkpC6LPDhR

— DuanRui (@duanrui1205) April 14, 2021

Багато виробників Android використовують маленькі отвори для селфі на екрані. Цю ідею не можна застосувати до iPhone, оскільки Face ID вимагає занадто багато датчиків для роботи. Компанія розмістить їх по діагоналі, щоб зменшити виїмку в iPhone 13.