Sony представила оновлені Bravia XR та перший у світі QD-OLED 4K телевізор #CES2022

You are currently viewing Sony представила оновлені Bravia XR та перший у світі QD-OLED 4K телевізор #CES2022

Sony – один із найбільших виробників телевізорів, і на виставці CES 2022 японський гігант скористався можливістю продемонструвати нову лінійку телевізорів Mini LED та OLED. У лінійці Sony Bravia XR 2022 компанія нарешті перейшла на хвилю міні LED телевізорів із серіями Master Z9K і X95K, а також представила один з перших QD-OLED телевізорів.

Починаючи з серій X95K та Z9K, це перші міні LED телевізори Sony. Серія Z9K пропонує роздільну здатність 8K у розмірах 75 та 85 дюймів, а X95K – 4K у розмірах 65, 75 та 85 дюймів. Телевізори оснащені новим процесором Bravia XR, який використовує власний алгоритм локального затемнення Sony для керування тисячами міні-світлодіодів, забезпечуючи підвищену яскравість, високий динамічний діапазон, глибокий чорний колір та яскраві кольори. Sony стверджує, що міні-світлодіоди не страждають від вицвітання – поширеного ефекту міні-світлодіодів, при якому навколо яскравих відблисків на чорному тлі утворюється видимий ореол. Алгоритми XR Backlight Master Drive забезпечують практично повну відсутність відблисків та ореолів навколо яскравих кольорів. Міні-світлодіоди забезпечують змінну частоту оновлення до 120 Гц для плавного відтворення зображення та виняткове звучання завдяки фірмовій системі Acoustic Multi-Audio. Обидві серії X95K та Z9K працюють з Google TV з коробки.

Sony також анонсувала перший QD-OLED телевізор під назвою Bravia XR A95K. У той час як у поточних OLED-телевізорах Sony використовуються панелі від LG Display, нова модель A95K оснащена дисплеєм Samsung Display. QD-OLED (органічний світловипромінюючий діод із квантовими точками) – це гібридна технологія виробництва дисплеїв, яка поєднує в собі найкращі якості OLED та QLED. Це дозволяє QD-OLED досягти глибокого чорного кольору, яскравих кольорів та вищої яскравості у порівнянні з існуючими OLED-панелями. Як і Mini LED, QD-OLED A95K також підтримує змінну частоту оновлення (VRR), масштабування контенту до 4K та працює з Google TV з коробки. Телевізор поставляється з унікальною підставкою, яка дозволяє користувачеві встановити телевізор у «передньому положенні» для найбільш захоплюючого перегляду та в «задньому положенні», яке дозволяє встановити телевізор впритул до стіни.

Нарешті, Sony також оновила лінійку OLED-телевізорів початкового рівня, представивши лінійки A90K та A80K. Серія A90K представлена ​​у розмірах 42 та 48 дюймів, а лінійка A80K буде доступна у розмірах 55, 65 та 77 дюймів.

Джерело: root-nation.com