Garmin випускає нові розумні годинники Fenix 7 та Epix

You are currently viewing Garmin випускає нові розумні годинники Fenix 7 та Epix

Ходили чутки, що серія Garmin Fenix ​​7 матиме серйозне оновлення. Однак, попри безліч витоків, Garmin не показала смарт-годинник на виставці CES 2022. Після довгого очікування компанія нарешті анонсувала оновлений варіант мультиспортивного GPS-смартгодинника. Разом з ним був представлений новий Epix. Це захищений смарт-годинник для активного відпочинку з постійно включеним кольоровим дисплеєм.

Деякі речі, присутні в новому смарт-годиннику Fenix ​​7, будуть добре знайомі постійним клієнтам Garmin. Він випускатиметься у трьох розмірах з різними назвами: 42-міліметровий варіант отримав назву Fenix ​​7S, 47-міліметровий – Fenix ​​7, а більший 51-міліметровий варіант – Fenix ​​7Х. Fenix ​​7S та стандартний варіант поставляються з армованим волокном полімером. Однак для всіх трьох моделей є також видання Solar і Sapphire Solar Editions. Крім того, у Sapphire Solar Editions матеріали виведені на новий преміальний рівень: титан та сапфірове скло забезпечують додаткову міцність дисплея.

Garmin також вводить можливість заряджання від сонячних батарей для всіх трьох моделей. За словами компанії, у порівнянні з Fenix ​​6X Pro, площа сонячної поверхні цього годинника на 54% більша, що забезпечить триваліший час автономної роботи. При увімкненому GPS максимальний час автономної роботи становить 90 годин, а при зарядці від сонячних батарей – 162 години. У Garmin Fenix ​​7 ці показники зростають до вражаючих 136 годин та 289 годин із сонячною батареєю. Нарешті, більший Fenix ​​7X забезпечує 213 годин або 578 годин із сонячною зарядкою. Це оцінки, надані компанією, тому в реальних умовах результати можуть відрізнятись.

Серія Garmin Fenix ​​7 підтримує всі основні супутникові системи, а також додає частотний діапазон L5 для підвищення точності у складних умовах GPS. L5 – це один із трьох «модернізованих» сигналів GPS для цивільного використання, які, за словами уряду США, мають «вищу потужність, більшу пропускну здатність і вдосконалений дизайн сигналу». Крім GPS, лінійка також отримала можливість використання сенсорного екрана, також є кілька способів навігації по меню, наприклад, прокручування налаштувань або масштабування карт GPS.

Більша модель також оснащена світлодіодним ліхтариком hands-free з налаштовуваним червоним або білим світлом. Це допоможе спортсменам, які займаються різними видами спорту, бути поміченими під час занять у нічний час. Функція активується подвійним натисканням та підходить як для правшів, так і для шульг. Існує навіть додатковий режим стробоскопа. У цьому режимі ліхтарик намагається відповідати ритму бігу. За словами компанії, він працюватиме як головний та задній ліхтар на автомобілях. Таким чином, оточуючі краще розумітимуть, у якому напрямку рухається людина.

Щодо програмного забезпечення, є інструмент Real-Time Stamina. Він допоможе вам порівняти потенційну витривалість, яку ви могли б мати при помірній інтенсивності з вашою витривалістю при поточному рівні навантаження.

Компанія також оновлює свій смарт-годинник Epix через сім років після випуску оригінальної моделі. У нових Epix використовується більшість апаратних засобів та функцій Fenix ​​7, але трансфлективний екран замінено на 1,3-дюймовий OLED-дисплей.

Годинник випускається в трьох моделях діаметром 47 мм і оснащений тими самими функціями, що і Fenix ​​7: кнопками, сенсорними екранами та функцією Real-Time Stamina. Однак Epix не має світлодіодного ліхтарика та сонячної зарядки. За даними компанії, акумулятор Garmin Epix може працювати 16 днів на одній зарядці.

Серія Fenix ​​7 починається зі стандартної моделі та моделі 7s за ціною від $699,99 до $899,99. Модель Garmin 7X починається з $899,99 і коштуватиме до $999,99. Epix має аналогічну ціну, він коштує $899 за модель у грифельному та сталевому корпусі та $999,99 за білу та чорну титанову моделі.

Джерело: root-nation.com