Google Chrome 90 дозволяє створювати посилання на будь-який виділений текст

You are currently viewing Google Chrome 90 дозволяє створювати посилання на будь-який виділений текст

Google готує кілька нових функцій, призначених для покращення роботи користувачів за допомогою браузера Chrome. Останнє оновлення повністю зосереджено на оптимізації продуктивності та швидкості. Одне з перших нововведень у Google Chrome – це можливість пов’язувати людей із певним текстом, який ви виділили у статті чи щоденнику в Інтернеті.

Натиснувши на створене таким чином посилання, ви перенаправите співрозмовника на певний фрагмент тексту, який вибрали раніше. Ваш співрозмовник зможе відкрити посилання і безпосередньо побачити виділений текст і, відповідно, точно знати, що ви йому показуєте. Ця функція може бути корисною в багатьох ситуаціях і має безліч переваг.

Якщо ви хочете поділитися написаним текстом або думкою популярної знаменитості у веб-браузері, це займе лише кілька кліків. Виділивши бажаний вміст, натисніть праву кнопку та выберить опцію «Посилання на виділене», щоб надіслати посилання.

Значною мірою функція працює як деякі плагіни або як «Рекомендовані фрагменти» – певний тип результатів у Пошуку Google, який працює схоже. Якщо натиснути на результат, вас буде переспрямовано на певну частину тексту, пов’язану з вашим пошуком.

Інтеграція «Посилання на виділене» починається з настільної версії Google Chrome. Мобільні версії програми отримають доступ до цієї функції пізніше.

Користувачі також зможуть легше керувати своїми PDF-файлами в Інтернеті за допомогою нової версії Chrome.

Тепер у браузері є нова бічна панель із доступом до ескізів, за допомогою якої ви можете легко знайти потрібний вміст. Додатковий режим презентації видалить непотрібні елементи з інтерфейсу, такі як панелі інструментів, панелі URL-адрес, вкладки тощо.

На спеціальній панелі відображатимуться найкорисніші команди PDF, такі як «Збільшити», «Перейти до сторінки», «Зберегти» та «Друкувати та інше», які доступні одним кліком в новій версії Chrome.

Джерело: root-nation.com