LG думає залишити мобільний бізнес

You are currently viewing LG думає залишити мобільний бізнес

Після майже шести послідовних збиткових років та зобов’язань у розмірі $5 млрд, компанія LG, нарешті, може бути готова покинути смартфонний бізнес.

Korea Herald повідомляє, що генеральний директор компанії Квон Бонг-Сеок, звертаючись до співробітників, припустив, що відбудуться зміни. Пізніше офіційний представник компанії заявив газеті, що «настав час холодно винести рішення» щодо хворого мобільного підрозділу. Посилаючись на жорстку конкуренцію на ринку мобільних телефонів, він заявив, що LG розглядав питання «продажу, виведення та (або) зменшення розміру мобільного бізнесу».

Квон, який обійняв найвищу посаду в LG на початку 2020 року, обіцяв, що мобільний підрозділ буде «прибутковим до 2021 року». Він не пояснював, як планував розвернути ситуацію, окрім випуску нових телефонів з «вау-факторами, щоб привабити споживачів». Проте в минулому році компанія випустила тільки Velvet (з корпусом з подвійним екраном) і Wing, з його безглуздим поворотним дисплеєм.

Згадаємо, що LG також раніше демонструвала свій мобільний телефон, який, як очікувалося, дебютує цього року. Однак він, швидше за все, буде входити в ультра-преміум-клас, а цього може бути недостатньо для того, щоб зміцнити частку ринку, яка постійно зменшується і, на думку StatCounter, впала до 1,7 відсотка у грудні 2020 року.

Джерело: root-nation.com