Мобільні ігри приносять більше доходу, ніж ПК та консолі разом узяті

You are currently viewing Мобільні ігри приносять більше доходу, ніж ПК та консолі разом узяті

Ми всі знаємо, що ринок мобільного зв’язку — це золота жила, коли йдеться про річний виторг. Однак нас завжди дивує, коли ми бачимо, скільки грошей це приносить. Згідно зі звітом, у 2021 році ринок мобільних ігор приніс більше грошей, ніж ігри для ПК та консолей разом узяті.

Звичайно, покупка 100 суперкристалів у вашій улюбленій мобільній грі коштує лише $0,99, але ці невеликі транзакції складаються одна до одної. Мобільні ігри з великими назвами, такі як Candy Crush, Genshin Impact, Fortnite, щороку приносять мільярди доларів, і, схоже, це не сповільнюється. Ось чому так багато компаній роблять ігри майже консольного рівня для маленьких екранів замість консолей чи ПК.

Дійшло до того, що мобільні ігри почали конкурувати з іграми для консолей та ПК із погляду доходів. Що ж, згідно з новим звітом New Zoo, схоже, що мобільні ігри щойно виграли війну.

Подивіться на цю кругову діаграму доходів від ігор для мобільних пристроїв, консолей та ПК. Ми бачимо, що загалом мобільні ігри становлять приблизно 52% ігрового ринку з погляду доходів. Минулого року він становив близько $93,2 млрд, залишивши позаду інші ринки. Ринок консолей був на другому місці з приблизно 28% ринку ($50,4 млрд), а ринок ПК займає друге місце з часткою близько 20% ($36,7 млрд). Об’єднання доходів від консолей та ПК принесе вам трохи більше ніж $87 млрд.

На ігровому ринку минулого року найбільше грошей заробив Азіатсько-Тихоокеанський регіон. З $93,2 млрд виторгу минулого року на Азіатсько-Тихоокеанський регіон припало близько 64%. Зокрема, китайський ринок лідирує. Торік дохід китайського ринку становив близько $18 млрд.

З кожним роком ринок мобільних ігор невпинно зростає. Ще у 2019 році ринок мобільних ігор приніс $68,3 млрд, а у 2020 — $86,9 млрд. Дохід від мобільних ігор збільшився приблизно на 36,5% з 2019 року, і, за прогнозами, з роками він зростатиме. Згідно з джерелом, до 2024 року він збільшиться приблизно до $116,1 млрд. Очікуване зростання становитиме близько 24,5% у наступні три роки.

Завдяки таким речам, як мікротранзакції, реклама, послуги підписки та авансові платежі, ринок мобільних ігор є найшвидше зростаючим ігровим ринком. Очікується, що з роками зростання лише збільшуватиметься.

Джерело: root-nation.com