Motorola Moto G30 готується до випуску

You are currently viewing Motorola Moto G30 готується до випуску

Колись гру з брендуванням та іменуванням Motorola було дуже легко відстежувати. Але за останні кілька років їх лінійка стала дуже заплутаною, тим більше, що компанія вирішила покінчити з цифрами та роками і просто поставити префікс «new» на своїх пристроях, щоб вказати новий телефон у існуючих модельних рядах. Деякі пристрої є залишками старих рішень про брендування в певних регіонах, такі як Moto G9, Moto G9 Play, Moto G9 Power. Тому якщо ви очікували, що Motorola випустить Moto G10, то, можливо, на вас чекає сюрприз – Motorola може пропустити кілька номерів і запустити одразу Moto G30.

Новий пристрій Motorola пройшов через сертифікаційний орган Таїланду NBTC з номером моделі XT2129 та фірмовою маркою «Moto G30». Це є гарним показником того, що майбутній пристрій насправді буде називатися Moto G30 в деяких регіонах, хоча існує певна ймовірність того, що компанія переклеймує його в щось інше в інших регіонах.

Що відомо?

Що стосується самого пристрою Moto G30, то минулого року Techniknews повідомляв, що компанія випустить два бюджетні смартфони з Android 11 у першому кварталі 2021 року. Ці телефони повідомлялися під кодовими назвами «capri» та «caprip» (capri-plus) з номерами моделей XT2127 та XT2129 відповідно.

Номер моделі Capri Plus відповідає тому, що ми бачимо в списку нормативних актів, вказуючи, що це і є пристрій, який називатиметься Moto G30. Залишається з’ясувати, як буде називатися Capri. Можливо, Moto G30 Lite?

Що стосується технічних характеристик, то Motorola XT2127/capri, швидше за все, буде поставлятися із Snapdragon 460 SoC, 4 ГБ оперативної пам’яті, 64 ГБ пам’яті, HD+ дисплеєм, 48-мегапіксельною основною задньою камерою з трьома іншими камерами та 8-мегапіксельною фронтальною камерою, розташованою в «краплі». Пристрій також підтримуватиме дві SIM-карти та NFC.

З іншого боку, Motorola Moto G30/XT2121/caprip буде оснащений 90 Гц HD+ дисплеєм, 4 ГБ + 64 ГБ та 6 ГБ + 128 ГБ, з 64-мегапіксельною основною задньою камерою, а також трьома іншими камерами та 13-мегапіксельною селфі-камерою. Запуск Q1 2021 вказує на те, що нам не доведеться чекати занадто довго, поки з’являться обидва пристрої.

Джерело: root-nation.com