OnePlus 10 Pro став офіційним телефоном кіберспортивної Ліги Peace Elite Pro 2022

You are currently viewing OnePlus 10 Pro став офіційним телефоном кіберспортивної Ліги Peace Elite Pro 2022

OnePlus щойно оголосила, що її нещодавно випущений OnePlus 10 Pro став офіційним смартфоном (тобто призначеним для участі у змаганнях) професійної Ліги кіберспорту Peace Elite. Пристрій є найновішим флагманським телефоном компанії і має першокласні характеристики та функції, такі як технологія HyperBoost, які роблять його ідеальним для мобільних ігор.

Для тих, хто не знає, технологія HyperBoost – це алгоритм на основі штучного інтелекту, розроблений для того, щоб ігри працювали більш плавно та стабільно. Китайський бренд заявив, що на розробку пішло 2 роки, і він дозволяє 10 Pro пропонувати вищі кадри шляхом налаштування точності графіки без шкоди для продуктивності. Крім того, він навіть підвищує ефективність обчислень на графічному процесорі на 36%. Завдяки функції O-Sync можна навіть розігнати пристрій, щоб зменшити затримку між введенням через дисплей і дією, що виконується в грі.

Примітно, що OnePlus 10 Pro також оснащений процесором Qualcomm Snapdragon 8 Gen1, чипом, який робить його чудовим ігровим телефоном. Цей чипсет пропонує ряд покращень у порівнянні з SoC Snapdragon 888 останнього покоління. Проте, найкращий приріст продуктивності припадає на відділ графічного процесора, який значно покращено в новому чипсеті.

І виробник смартфонів, і студія Peace Elite зробили оголошення раніше цього тижня у відповідних облікових записах Weibo (китайський сайт мікроблогів). Отже, тепер OnePlus 10 Pro є офіційним смартфоном PEL Peace Elite Professional League у 2022 році. Оскільки OnePlus завжди був активним брендом в індустрії кіберспорту, партнерство з PEL 2022 не стало несподіванкою.

Джерело: root-nation.com