Розумний годинник realme Watch S100 вийде вже в лютому

You are currently viewing Розумний годинник realme Watch S100 вийде вже в лютому

Пройшло багато часу відтоді, як ми бачили realme Watch у серії S. Останніми моделями у цій серії були realme Watch S та realme Watch S Pro, випущені ще у грудні 2020 року. Тепер видання MySmartPrice повідомляє, що невдовзі ми можемо побачити новий пристрій серії S, і це може бути realme Watch S100. Видання дізналося від відомого інформатора Мукула Шарма, що realme Watch S100 можуть дебютувати вже цього місяця в Індії. Розумний годинник буде доступний у чорному кольорі.

Тож, оскільки це буде розумний годинник серії S, ми очікуємо, що він матиме круглий циферблат. На цю мить немає жодних специфікацій або деталей дизайну розумного годинника. Але можна очікувати, що пристрій незабаром з’явиться на деяких сайтах сертифікації.

Realme S

Нагадаю, кілька місяців тому realme випустила realme Wаtch T1 у Китаї. Новинку представили як, «ймовірно, перший у світі розумний годинник з рамкою з нержавіючої сталі та підтримкою дзвінків через Bluetooth у своїй ціновій категорії». Пристрій був оцінений у Китаї в еквівалент $95. Розумний годинник оснащений 1,3-дюймовим кольоровим сенсорним дисплеєм з роздільною здатністю 416×416 пікселів. Це AMOLED-панель із щільністю пікселів 325 PPI.

Смарт-годинник має понад 50 циферблатів та корпус з нержавіючої сталі. Він постачається з такими функціями, як Always On Display та батареєю, яка надасть вам до 7 днів автономної роботи, підтримується швидке заряджання.

realme Watch T1

Відстеження серцевого ритму та моніторинг кисню в крові – дві його функції для здоров’я. Крім того, він має близько 110 спортивних режимів і водонепроникний до 5 АТМ, тому пірнати з ними не бажано, також в наявності модуль NFC для безконтактних платежів (заявлена підтримка місцевої служби AliPay). Він може показувати дзвінки та оповіщення програм.

Джерело: root-nation.com