Samsung патентує подвійний слайдер з двома гнучкими екранами в одному смартфоні

You are currently viewing Samsung патентує подвійний слайдер з двома гнучкими екранами в одному смартфоні

Нещодавно була представлена ​​високоякісна серія смартфонів Samsung Galaxy S21. Ми розказували про неї більш детально тут. А ще робили всебічний огляд Samsung Galaxy S21 Ultra. Всі три моделі отримали абсолютно новий дизайн камери. Однак в цьому році очікується ще більше топових моделей від Samsung, в тому числі три складані. Не виключено, що південнокорейський виробник також представить розкладаний смартфон.

Деякий час назад з Кореї надійшло повідомлення, що Samsung хоче використовувати гнучку панель дисплея, щоб збільшити 6-дюймовий телефон до 8-дюймового планшета. І Samsung може захотіти застосувати цю технологію, оскільки компанія отримала патент на «смартфон з подвійним слайдом».

Заявка на патент під назвою Dual Slidable electronic device була подана в березні 2020 року, а 21 січня 2021 року Всесвітня організація інтелектуальної власності (WIPO, World Intellectual Property Office) опублікувала документацію до нього.

У патенті описується смартфон з конструкцією «подвійного слайдера» і з гнучким екраном спереду. Кілька варіантів передбачають екран не тільки спереду, але і ззаду. Також згадується інтеграція другого гнучкого дисплея.

Така конструкція дозволяє збільшити доступну площу екрану на 30% в порівнянні зі складеним станом. Це відмінно підходить під опис гаджета, який може трансформуватися з 6-дюймового смартфона в 8-дюймовий планшет.

Відзначається вбудований під екран сканер відбитків пальців. Під дисплеєм можуть розміститися і інші сенсори, включаючи сенсор руху, гіроскоп, сенсор наближення і інфрачервоний сенсор.

Окремої згадки заслуговує конструкція рамки корпусу – вона складається з ланок, може розтягуватися і стискатися, зберігаючи при цьому міцність. У документації також описується врізана фронтальна камера і основна камера в стилі Galaxy S21.

Примітка: концептуальні рендери, представлені в цій публікації, створені Джермейн Смітом (також відомим як Concept Creator) грунтуючись на описах і кресленнях в патенті і ліцензовані LetsGoDigital. Цей продукт офіційно не анонсований Samsung.

Джерело: root-nation.com