Що презентує Samsung 28 квітня під час Galaxy Unpacked?

You are currently viewing Що презентує Samsung 28 квітня під час Galaxy Unpacked?

Samsung офіційно підтвердила, що до кінця місяця проведе захід Galaxy Unpacked. Це станеться 28 квітня. Шанувальники компанії зможуть побачити подію у трансляції з офіційного веб-сайту Samsung. Запрошення не містить додаткових відомостей про пристрої, які ми побачимо на цю дату.

Однак компанія обіцяє представити нам «найпотужнішого представника» серії Galaxy на сьогодні. Нагадуємо, що це буде третя подія Samsung з початку року. Перша відбулася у січні того ж тижня, що і CES 2021. Ми побачили Galaxy S21, Galaxy S21+ і Galaxy S21 Ultra. Нові флагмани підтримують технологію 5G і мають вражаючі камери, а також високочастотні дисплеї.

Друга велика подія відбулася в березні і пройшла під гаслом «Galaxy Awesome Unpacked». Нові продукти компанії на цю дату включали Galaxy A52, Galaxy A52 5G та Galaxy A72.

Обіцянка найпотужнішого пристрою з брендом Galaxy, мабуть, призведе до прем’єри серії ноутбуків Galaxy Book. Поточне покоління не оновлювалося протягом двох років і базується на процесорах Intel десятого покоління.

Якщо Samsung представить нову модель, яка використовує більш швидку архітектуру, ніж 11-е покоління, вони можуть легко перетворити її на «найпотужніший пристрій Galaxy на сьогодні».

Дані про серію Galaxy Book Pro вже з’являлися в Інтернеті. Вважається, що вона приверне увагу завдяки 13,3-дюймовим і 15,6-дюймовим дисплеям з технологією OLED. Очікується підтримка стилусів S Pen, а також функціональність 5G у Galaxy Book Pro, яка стає найбільш привабливою моделлю в асортименті.

Джерело: root-nation.com