Сьогодні у Borderlands 3 починається нова низка міні-подій

You are currently viewing Сьогодні у Borderlands 3 починається нова низка міні-подій

Гра Borderlands 3, незважаючи на не дуже приємні відгуки критиків, продовжує чудово існувати. Більш того: вже сьогодні Take-Two Interactive оголосила про новий «шалений» івент, який пройде в рамках режиму «Грабуй-вбивай».

Як повідомляє видавець, «режим «Грабуй-вбивай» пропонує відчуття швидкості, складності і постійно змінюваних випадковим чином елементів прямо з жанру roguelike». У гравців заберуть все спорядження і здатності, і відправлять їх у нову зону, де доведеться потихеньку відвойовувати своє добро. Так, прямо як в одній з місій у The Legend of Zelda: Breath of the Wild! При цьому всі дії гравців буде супроводжувати зворотний відлік. Якщо не встигнути, то всіх поглине буря.

Усі міні-події в режимі «Грабуй-вбивай» будуть доступні протягом трьох тижнів. В цей же час можна буде отримати нове легендарне спорядження. Правда, винести його буде не так легко – спочатку доведеться зустрітися з фінальним босом комплексу «Білий вихор» – Важкоатлетом Харкером.

Майбутні міні-події будуть доступні для всіх, хто купив додаток Designer’s Cut або другий сезонний абонемент, в який входять усі матеріали Designer’s Cut.

А ось інформація від видавця про всі заплановані міні-події на найближчі три тижні:

Тиждень 1 – «Чисте небо»

У перший тиждень пройде міні-подія «Чисте небо», старт якої – вже сьогодні. Під час міні-події буря, що насувається, буде наближатися повільніше, що дозволить досліджувати більше місцевості за один підхід. До того ж вороги при перемозі над ними будуть залишати рідкісне спорядження.

Тиждень 2 – «Супервитягач»

Друга міні-подія «Супервитягач» почнеться 28 січня. Під час нього шанси на отримання скринь «Даль» збільшаться, завдяки чому з’явиться більше можливостей обзавестися ексклюзивним спорядженням режиму «Грабуй-вбивай». До того ж, у Витягачах з’являться додаткові осередки, які дозволять забрати ще більше спорядження.

Тиждень 3 – «Грабуй-грабуй-грабуй»

Третя міні-подія «Грабуй-грабуй-грабуй» стартує 4 лютого. На цей раз в режимі «Грабуй-вбивай» будуть частіше з’являтися рідкісні скрині. Значно зростуть шанси на отримання рідкісного ексклюзивного спорядження із зелених скринь «Даль». Але увага: Угробан наближатиметься з подвоєною швидкістю.

Джерело: root-nation.com