Сонячні панелі, схожі на буд матеріал, перетворюють будинки в генератори енергії

You are currently viewing Сонячні панелі, схожі на буд матеріал, перетворюють будинки в генератори енергії

Любителі сонячних батарей тепер мають можливість перетворити практично будь-яку вертикальну поверхню на джерело енергії. Для міських жителів, які практично не мають доступу до даху або саду, нові системи Mitrex дозволяють отримати сонячну енергію практично в будь-якому будинку. Канадські фахівці з сонячної енергії створили інтегрований у будівлю фотоелектричний матеріал (BIPV), який виглядає як звичайний фасад із каменю, цегли, скла або дерева. Цей матеріал, здатний відповідати практично будь-якому дизайну, надає архітекторам та державним проектувальникам практично безмежні можливості для інтеграції сонячних панелей у нові чи існуючі будівлі.

BIPV, що використовуються як облицювання, може покривати старий сайдинг або використовуватися як перший матеріал у поточному будівництві. Гнучкість системи полягає, що панелі BIPV можуть мати різні розміри і форми, щоб вписатися в бажаний дизайн. Від простоти перил балкона до масштабних стін, які поглинаєють шум дорожнього руху, BIPV дозволяють генерувати енергію на будь-якій поверхні, на яку потрапляє сонячне світло. Одна панель генерує до 350 Вт енергії і компанія пропонує кілька різних варіантів цін. Клієнти вибирають між володінням всією системою та електроенергією або лише встановленим обладнанням. Mitrex повністю робить процес установки.

Крім індивідуального дизайну, система Mitrex поставляється у різних кольорах. Темні кольори більш ефективні та виробляють більше енергії, тому для світлих виробів Mitrex включає додаткові елементи, що покращують відбивну здатність та мінімізують втрати енергії.

Гнучкість нових версій відновлюваних джерел енергії сприяє підвищенню їхньої доступності. Від настінної вітряної електростанції, призначеної для особистого домашнього використання, до портативного генератора, що працює від вітру, сонця та традиційної електрики, новатори знаходять величезну кількість способів забезпечити стійкою енергією якомога більше людей.