Стала відома дата виходу Resident Evil Village і подробиці ігрового процесу

You are currently viewing Стала відома дата виходу Resident Evil Village і подробиці ігрового процесу

Восьма частина серії Resident Evil продовжиться грою Resident Evil Village, реліз якої відбудеться сьомого травня 2021 року мало не на всіх можливих платформах. Більш того: вийшов трейлер ігрового процесу, а користувачі PlayStation 5 вже зараз можуть завантажити безкоштовну демоверсію. Користувачам з інших платформ доведеться почекати – демки з’являться всюди, але вже ближче до травня.

Вся ця інформація з’явилася в рамках цифрового івенту від Capcom. На ньому компанія розповіла про дату виходу, показала, як виглядає геймплей (як і остання частина, новинка – це хоррор з видом від першої особи) і підтвердила, що власники PS4 і Xbox One зможуть безкоштовно проапгрейдити свої версії до версій консолей нового покоління.

Крім цього Capcom анонсувала Re: Verse – нову багатокористувацьку гру з персонажами зі всесвіту RE. Вона буде доступна безкоштовно всім, хто купить Resident Evil Village.

Купити можна буде два преміальних видання – або цифрове делюкс-видання з додатковим контентом, або ж колекційне видання на фізичному носії. У цифрове видання увійдуть всілякі косметичні предмети з Resident Evil 7 biohazard, спеціальна магнітофон-зберігалка, музика для безпечної кімнати, пістолет Albert-01 і візуальний фільтр. У фізичне видання увійде артбук, постер, фігурка Кріса Редфілда і стілбук.

Нагадаємо, що Resident Evil Village була анонсована на презентації PS5. Можна сказати, що франшиза переживає ренесанс: мало того, що остання частина отримала схвальні відгуки критиків, так ще й з’явилися вельми популярні ремейки Resident Evil 2 і Resident Evil 3. Більш того: Netflix вже працює над повноцінним серіалом за мотивами серії.

Джерело: root-nation.com