TP-Link анонсує Archer AX90: новий 3-діапазонний роутер з Wi-Fi 6

You are currently viewing TP-Link анонсує Archer AX90: новий 3-діапазонний роутер з Wi-Fi 6

Нова модель представляє великий інтерес завдяки роботі в трьох діапазонах, високій швидкості з’єднання, восьми зовнішнім антенам та вражаючому набору функцій для захисту домашньої Wi-Fi мережі.

TP-Link Archer AX90 доступніший, ніж флагманські моделі TP-Link, але при цьому відрізняється солідним набором функцій. Це пристрій без слабких місць, який повністю задовільнить ваші мережеві потреби та стане чудовим заділом на майбутнє.

Роутер працює в трьох діапазонах та забезпечує швидкість з’єднання до 4804 Мбіт/с на першій частоті 5 ГГц, до 1201 Мбіт/с на другій частоті 5 ГГц та до 574 Мбіт/с на частоті 2,4 ГГц. Підтримка технології OneMesh стане простим засобом для створення Mesh‑мережі з одним ім’ям і безшовним покриттям в усьому будинку. Крім цього, покриття такої мережі легко збільшити, підключивши до роутера підсилювач Wi-Fi cигналу або інший маршрутизатор з підтримкою OneMesh. Ну, а підтримка технологій OFDMA та MU‑MIMO дозволяє оперативно передавати дані одразу на кілька пристроїв.

Archer AX90 оснащений потужним 4-ядерним процесором з тактовою частотою 1,5 ГГц, який забезпечує високий рівень швидкодії, швидку передачу даних і плавну роботу більшості підключених пристроїв. Також зазначимо наявність восьми зовнішніх антен з високим коефіцієнтом підсилення сигналу, чудового набору гігабітних портів (1 порт WAN/LAN 2,5 Гбит/с + 1 гігабітний порт WAN/LAN + 3 гігабітні порти LAN) та двох інтерфейсов USB – 3.0 и 2.0.

Однією з найважливіших переваг роутера стане пакет безпеки TP‑Link HomeShield, де є все необхідне для виявлення уразливостей, ефективного контролю часу, який проводиться в мережі, а також блокування небажаних сайтів. HomeShield постійно моніторить домашню мережу, зберігає статистику використання Wi‑Fi та формує щотижневі та щомісячні звіти. Не забуте і шифрування WPA3, яке надійно захистить вашу техніку від несанкціонованого доступу.

Рекомендована роздрібна ціна пристрою становить 8999 грн.

Джерело: root-nation.com