Випущено спеціальну версію OnePlus Buds Pro в сріблястому оздобленні

You are currently viewing Випущено спеціальну версію OnePlus Buds Pro в сріблястому оздобленні

На вчорашній презентації, присвяченій запуску флагмана OnePlus 10 Pro, виробник також показав нову версію навушників OnePlus Buds Pro Mithril Edition. Це лімітоване забарвлення навушників, яке продаватиметься за ціною $125. Офіційно новий колір називається Міфріл. Цю назву можна пояснити привабливою текстурою сріблястого металу. Мало того, зарядний чохол має таку ж обробку.

Однак, попри нове металеве оздоблення, спеціальне видання зберігає елементи дизайну оригінальних OnePlus Buds Pro. Для непосвячених, міфрил – це вигаданий метал, згадуваний у романі Дж. Р. Р. Толкієна «Володар кілець». Цей метал має вражаючу схожість зі сріблом. Проте, як повідомляється, він легший і міцніший за сталь.

Привабливі OnePlus Buds Pro Mithril Edition надійшли у продаж у Китаї у вівторок, 11 січня. Вони оснащені 11-міліметровими динамічними випромінювачами, здатними відтворювати насичені баси. Крім того, навушники підтримують функцію ANC (активне шумозаглушення). Ця функція використовує розумні алгоритми активного шумозаглушення у поєднанні з потрійним блоком мікрофонів для зниження рівня навколишнього шуму до 40 децибелів. Крім того, Buds Pro мають режими Extreme, Smart та Faint ANC. На радість затятих геймерів, навушники поставляються з налаштуванням низької затримки, яка забезпечує затримку всього 94 мілісекунди.

Міфрилове покриття Buds Pro було виконане з використанням технології NCVM (непровідна вакуумна металізація). В результаті навушники отримують металевий ефект. Крім того, навушники та корпус мають покриття, стійке до відбитків пальців. Для зв’язку нові OnePlus TWS оснащені функцією OnePlus Fast Pair та Bluetooth 5.2. Крім того, вони підтримують аудіокодек LHDC. Якщо вимкнено ANC, навушники можуть забезпечувати відтворення до 7 годин. Однак, при включеному ANC вони забезпечують близько 5 годин відтворення.

Відтворення навушників триває до 38 годин (без ANC) із зарядним чохлом на одному заряді. Однак, коли вмикається ANC, час відтворення музики знижується до 28 годин. Крім того, кожен навушник живиться від акумулятора ємністю 40 мАгод. Аналогічним чином корпус отримує енергію від акумулятора ємністю 520 мАгод. Фірмова технологія Warp Charge забезпечує близько 10 годин відтворення аудіо після 10 хвилин заряджання.

Джерело: root-nation.com