Як Муляренко відбілює кума ґвалтівника Іванісова

You are currently viewing Як Муляренко відбілює кума ґвалтівника Іванісова

13 квітня в українському Парламенті рівненські нардепи по-різному голосували за постанови щодо регулювання та зниження тарифів на комунальні послуги. І результати голосування стали приводом для політичних “розбірок” та “міжсобойчиків”.

Муляренко та Іванісов

Цього разу відзначився Олексій Муляренко та його інформаційний ресурс – сайт Рівненські новини. Матеріал, опублікований на ньому за підсумками засідання ВР, практично відразу показав політичну спрямованість керівника. Варто зазначити, що номінально керує виданням та однойменною громадською організацією Андрій Андрощук – колишній радник Муляренка, відомий скандаліст та “вірний пес” свого хазяїна.

Муляренко – колишній голова Рівненської ОДА. Він втратив політичні позиції після останніх місцевих виборів, адже до “реформованої” ЄС Рівненщини його назад не покликали, а партія Сила і Честь, від якої він висувався в мери та до міської ради, зазнала в Рівному грандіозної поразки.

При чому тут Іванісов і тарифи

Що ж не так із матеріалом Рівненських новин? А тут прекрасно все:

Рівненські новини

Журналісти вирішили “проїхатися” по нардепу Олександру Ковальчуку – мовляв, той не голосував за зниження тарифів. І тут же припустилися помилки: вказали назву одного рішення, а номер – іншого.

Про те, що постанов щодо зниження тарифів на голосуванні було три, і Ковальчук насправді підтримав пільги для населення – не вказали, і зрозуміло чому. Просто Муляренко програв Ковальчуку вибори по місту Рівне до Верховної Ради у 2019 році. Але зараз навіть не про це.

Ще цікавіша історія щодо голосування інших нардепів з Рівненщини. Те, що просто забули про кількох нардепів з Рівненщини – Євтушка від Батьківщини та Зінкевич від ЄС – викликало, звичайно, певний подив.

Головне, що видання збрехало про голосування Іванісова, який утримувався або взагалі не голосував за питання щодо тарифів. Хоча при цьому розмістив допис у Facebook, де “дуже переживає” через відсутність “політичної волі” в Парламенті та “надіється”, що питання вирішиться в майбутньому.

Щодо стандартів журналістики, фактчекінгу та непрофесійності місцевих авторів новин можна сказати багато.

Щоб зрозуміти, що ця конкретна стаття Рівненських новин – брехливий політичний піар і обман рівнян в інтересах Муляренка та гвалтівника Іванісова, достатньо дізнатися лише один факт, який відразу все розставить на свої місця: Олексій Муляренко, виявляється, хрестив сина Романа Іванісова. А заради кума, нехай і продажного політика з кримінальним минулим, навіть Муляренко може збрехати раз чи декілька. Тим паче, що руки забруднить хтось інший – для цього й існують довірені підставні особи на кшталт того самого Андрощука.