Motorola випустила оновлення для смарт-годинника moto watch 100

You are currently viewing Motorola випустила оновлення для смарт-годинника moto watch 100

16 листопада Motorola представила свій смарт-годинник moto watch 100. Пристрій отримав алюмінієвий корпус, стильний силіконовий ремінець і круглий РК-дисплей. Годинник має сучасний дизайн, безліч функцій для здорового способу життя, а також вражаючий час автономної роботи – і все це за дивовижною ціною – усього лише $99,99. А вже сьогодні стало відомо, що компанія випускає перше оновлення для годинника, яке принесе різні покращення, такі як стабільніший зв’язок і синхронізація з телефоном, точніше відстеження цілей активності та оптимізація інтерфейсу. Прошивка версії 1.17 доступна для завантаження у програмі Moto Watch.

Як встановити оновлення?

Ви можете інсталювати оновлення, виконуючи такі дії:

  • Відкрийте програму Moto Watch на своєму мобільному пристрої
  • Натисніть на зображення свого профілю у верхній лівій частині панелі приладів
  • Натисніть на підключений пристрій Moto Watch
  • Перейдіть донизу та виберіть Перевірити наявність оновлень мікропрограми
  • Натисніть Перевірити наявність оновлень. Якщо доступна нова версія, програма дозволить вам запустити оновлення.
  • Дотримуйтесь вказівок програми, щоб виконувати оновлення. Переконайтеся, що заряд батареї телефону та годинника становить не менше 20%, і тримайте їх у межах досяжності під час оновлення.

Для того, щоб ви могли користуватися останніми покращеннями та отримувати найкращі враження, переконайтеся, що ваш застосунок також оновлено.

Нагадаю, moto watch 100 призначений для цілодобового носіння та активного способу життя. Він сумісний з Android та iOS, підтримує GPS та керування музикою прямо із зап’ястка. Спостереження за станом здоров’я здійснюється за допомогою акселерометра, гіроскопа, монітора серцевого ритму та сенсора SPO2. Також він отримав 26 спортивних режими, захист від вологи (5 ATM) та витримує тиск 50 м. Він підтримує GPS, GLONASS, BeiDou, Bluetooth 5.0 2400-2483,5 МГц і має акумулятор 355 мАгод (до 2 тижнів роботи від одного заряду). Габарити пристрою 42,0×46,0×11,9 мм. В наявності також такі сенсори, як акселерометр, гіроскоп, пульсометр, GPS, GLONASS.

Motorola має на меті допомогти користувачам краще відслідковувати, як їхнє оточення та інвестиції в самовдосконалення впливають на їх самопочуття і продовжує прислухатися до відгуків та пропозицій від своїх користувачів.

Джерело: root-nation.com